Celebration Fashion Festival by LEXUS i YT

14:55

Hej kochani! Dzisiaj mam dla Was post dosyć krótki, w którym jednak dużo mam Wam do powiedzenia. 27 lutego byłam na pokazie Celebration Fashion Festival by LEXUS. Był to pokaz charytatywny, z którego dochody przeznaczone były dla małej Nikoli Kubiak, która choruje na nowotwór złośliwy. Cała impreza zaczęła się o godzinie 20. Przybyli na nią tacy projektanci, jak Patryk Woch, DeVu, Simply Flawless, Sławomir Brzeziński oraz projektantka, która przyleciała prosto z Francji - Agnes Wuyam. Konkurujące ze sobą marki, złączyły się specjalnie, aby zdobyć pieniądze na szczytny cel. Gotówka była gromadzona poprzez licytację ubrań, mebli oraz kosmetyków od partnerów akcji. Był to mój pierwszy taki event i mam nadzieję, że nie był on ostatni. Wszystko tam było dla mnie nowe - Showroom, sam pokaz, spotkanie twarzą w twarz ze znanymi osobami, ale również możliwość zobaczenia na żywo, znanej z telewizji Wiktorii Gąsiewskiej. 
Pewnie większość z Was też nigdy nie była na takim wydarzeni, dlatego większość pokazu nagrałam dla Was i razem z moim kolegą zgrałam w spójny filmik. To oznacza.... Owszem! Zaczynam nagrywać na YouTube. Każdy z nas musi się rozwijać, dlatego ja stawiam krok dalej w mojej "małej karierze", bo marzenia trzeba realizować. Muszę przyznać, że zobaczenie nazwy swojego bloga, na karteczce na krześle było dla mnie już wielką przyjemnością. Nadal nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje. Nie macie nawet pojęcia, jaka szczęśliwa jestem z tego, że wszystko się tak rozwija. Jeśli widzicie ogromnego "banana" na mojej twarzy, to był on na niej cały czas i jest nadal. Jestem szczęśliwa, że mój blog nie stoi w miejscu, tylko się rozwijam. I to nie ja się rozwijam, ale my. Dlatego po raz kolejny dziękuję Wam za nasz sukces. Jedyne, co mogę powiedzieć to oby tak dalej! 
Na koniec wstawiam tutaj parę zdjęć zrobionych na pokazie przez fotografa (niestety mój poziom fotografii jest o wiele niższy). Zapraszam Was na mojego YouTube i dziękuję za to, że nadal ze mną jesteście!

https://www.youtube.com/channel/UCixtzbSHpg7JyMKmM277lWA


A to zdjęcia strojów z pokazu, które również możecie zobaczyć na filmiku.Jak Wam się podoba pomysł YouTuba? Jakie filmiki byście chcieli u mnie zobaczyć? 

Celebration Fashion Festival by LEXUS

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Beautiful Fashion blog, like it a lot!
  Do you want to follow each other?
  If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back.
  http://angelsbeautylove.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 2. O to super, że zaczynasz przygodę z YouTubem :) Będę oglądać :*
  klaudiawmoimswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba przyznać że ta czerwona suknia to 1 klasa!!! Tylko gdzie w takiej wyjść, jak się nie chodzi na przyjęcia :)

  Co do YT - rzadko oglądam modę na materiałach wideo (żadnego vbloga nie subskrybuję), a jeśli już, to włączam telewizję z jakimś kanałem modowym. Jakoś nie chce mi się nigdy grzebać po YT, za to zdjęcia jak najbardziej. Co nie znaczy, że materiały wideo nie są rozwojowe. Po prostu ja nie lubię.

  blog minimalissmo

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wydarzenie, też bym chciała wziąć w takim udział :3.
  http://modoemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super że zostałaś zaproszona na takie przycięcie i fajnie że postanowiłaś dać z niego relacje na yt :)
  Gratuluję zaproszenia :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. widzę filmik więc biorę się do oglądania ;)

  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo elegancko, życzę samych sukcesów z YT
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.

  http://wobiektywiezycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Great post! You have a lovely blog! Let me know if you'd like us to follow eachother on GFC and keep in touch?

  AS-Agne

  OdpowiedzUsuń
 9. Go ahead and keep those favorite shirts emilygowns elvish wedding dress reviews hat have seen better days in the fit department. And don't worry about buying that perfect shirt that's a bit too small, because with this simple alteration technique, you can make any shirt fit like a glove.emilygowns www white dresses reviews

  OdpowiedzUsuń